Ущільнювач двері печі ротаційної Fiorini Forni ROTOR

Артикул: 
0068
Ціна: 
320.00 грн
Одиниці вимірювання: 
м
Строк поставки (днів): 
5
Розділ: 
Ущільнювач термостійкий для печей
Матеріал: 
Силікон термостійкий 280 С. Фірми Wacker
Мінімальна температура: 
-50
Максимальна температура: 
250
Опис: 

Ущільнювальна гума для дверей  ротаційної печі Fiorini Forni ROTOR​  і шафи Бриз (122, 222, 342).
Ущільнювач профіль для  ROTOR  використовується на всіх хлібопекарських печах марки ROTOR​  моделей 55, 77, 99, 250, 350. Призначений для герметизації пекарної камери печі, усунення витоків тепла і пара при роботі печі. Встановлюється на двері по рамці, виключаючи нижню частину дверей. На нижній частині використовується ущільнення профілю.

При замовленні від  2 метрів,  потрібно додати 30% до суми.
При замовленні 10 метрів, ціна буде як на сайті + ПДВ.
При замовленні 50 метрів, ціна буде нижче ніж на сайті.
ЦІНА НА САЙТІ ВКАЗАНА БЕЗ ПДВ

Силіконові ущільнювачі виробляються в різних формах для герметизації різноманітного промислового обладнання. Ущільнювачі не старіють в умовах екстремальної експлуатації, стійкий до атмосферних впливів, має високий ступінь гнучкості і абсолютно не токсичний.

Робоча температура від -50С до + 250С (+280)

Вона використовується в якості термоізоляційного матеріалу і застосовується для ущільнення стиків на обладнанні де необхідно створення вакууму або розрідження повітря, надлишкового тиску або інших умов, які важко забезпечити іншими способами.

Колір ущільнювачів підбирає замовник. Силіконові термостійкі ущільнювачі використовуються для комплектації печей, котлів, для холодильних камер і установок,дверей,вікон, і т.д.

Термостійкий ущільнювач, силіконовий ущільнювач термостійкий, термостійкий ущільнювач купити, ущільнювач для печей термостійкий, термостійкий ущільнювач для дверей печі.

Гумовий термостійкий ущільнювач, силікон ущільнювач термостійкий, ущільнювачі термостійкі дверні, ущільнювач з термостійкої гуми, термостійкий ущільнювач для варильної панелі купити.

 Термостійкі ущільнювачі для котлів , ущільнювачі термостійкі для хлібопекарських печей, ущільнювач промисловий термостійкий, ущільнювачі термостійкі профільні.

Термостійкий ущільнювач для коптильні, термостійкий ущільнювач для камінів і печей, де купити термостійкий ущільнювач, термостійкий ущільнювач України,

Термостійкі матеріали ущільнювачі, термостійкий ущільнювач для конвекційної печі, ущільнювач термостійкий для автоклавів.

Сировина, що використовується для отримання виробів, відповідає світовим стандартам і поставляється фірми elastogran фірмами, Bang & Бонсомер, Kaimann та ін.