Ущільнювач фігурний з силікону

Артикул
0014
Ціна
184.00 грн
Акційна ціна
Одиниці вимірювання
м
Строк поставки (днів)
5
Розділ
Ущільнювач для Металевих конструкцій
Матеріал
Силікон термостійкий 280 С. Фірми Wacker
Мінімальна температура
-50
Максимальна температура
250
Опис: 

Силіконові ущільнювачі виробляються в різних формах для герметизації різноманітного промислового обладнання. Ущільнювачі  стійкий до атмосферних впливів, має високий ступінь гнучкості і не токсичний, використовуются в якості термоізоляційного матеріалу і застосовується для ущільнення стиків на обладнанні де умови єксплуатації важко забезпечити іншими способами, котлів, для холодильних камер і установок,дверей,вікон, і т.д.

При замовленні  до 10 метрів ущільнювача,  потрібно додати 30% до ціни на сайті + ПДВ
При замовленні більше 10 метрів, ціна буде як на сайті + ПДВ.
При замовленні 50 метрів, ціна буде нижче ніж на сайті +ПДВ
 

Важливо : ЦІНА НА САЙТІ ВКАЗАНА БЕЗ ПДВ

 

Робоча температура від -50С до + 250С (+280)

 

Колір ущільнювачів підбирає замовник.

Доступні кольори :

-білий;

-червоний;

-чорний;

-прозорий.

В деяких випадках можлива доплата за колір. (200 грн+ПДВ)

Ущільнювачі використовується в якості термоізоляційного матеріалу і застосовується для ущільнення стиків на обладнанні де умови єксплуатації важко забезпечити іншими способами, котлів, для холодильних камер і установок,дверей,вікон, і т.д.

 

Термостійкий ущільнювач, силіконовий ущільнювач термостійкий, термостійкий ущільнювач купити, ущільнювач для печей термостійкий, термостійкий ущільнювач для дверей печі.

Гумовий термостійкий ущільнювач, силікон ущільнювач термостійкий, ущільнювачі термостійкі дверні, ущільнювач з термостійкої гуми, термостійкий ущільнювач для варильної панелі купити.

 Термостійкі ущільнювачі для котлів , ущільнювачі термостійкі для хлібопекарських печей, ущільнювач промисловий термостійкий, ущільнювачі термостійкі профільні.

Термостійкий ущільнювач для коптильні, термостійкий ущільнювач для камінів і печей, де купити термостійкий ущільнювач, термостійкий ущільнювач України,

Термостійкі матеріали ущільнювачі, термостійкий ущільнювач для конвекційної печі, ущільнювач термостійкий для автоклавів.