Ущільнювача стрілка пориста

Артикул
2010
Ціна
60.00 грн
Одиниці вимірювання
м
Строк поставки (днів)
5
Розділ
Ущільнювач для Автомобільного транспорту
Матеріал
Пориста гума
Мінімальна температура
-30
Максимальна температура
90
Опис: 

При замовленні 10 метрів, ціна буде як на сайті + ПДВ.
При замовленні 50 метрів, ціна буде нижче ніж на сайті.
ЦІНА НА САЙТІ ВКАЗАНА БЕЗ ПДВ

Важливою групою ущільнювачів, що використовуються в будівельній галузі, є м'які ущільнювачі. Ущільнювачі цього типу мають велике значення для ущільнення поділюваних площин в дерев'яних вікнах старого типу. Вибираючи ущільнювач з пористої гуми відповідної товщини, можна ущільнити щілини в старих дерев'яних конструкціях.

Пористий ущільнювач застосовується в якості ущільнюючого елемента устаткування, що забезпечує повітропроникність, герметизацію, ізоляцію.

ПНТП "Олта"  може виготовити  будь-який інший  ущільнювач  з пористої гуми. Ущільнювач - застосовується для ущільнення рознімних з'єднань, в машинобудівній і приладобудівної галузях, для амортизації і віброізоляції, виготовлення деталей вирубним способом, як ущільнююча звукоізолююча прокладка на металеві листи і каркаси на звукоізолюючих капотах дизелів, прокладка на пакувальній тарі, виготовлення спинок для сидінь, електроізоляційна прокладка в пральних машинах, ущільнююча прокладка в замках касет для кріплення кабельних трас, ущільнення дверей.

Робоче середовище: повітря, пил, бризки води. Не допускається контакт з мастильними матеріалами, маслами, гасом, бензином та іншими подібними речовинами, а також з кислотами, лугами, газами.

Еластична гума чорного кольору, має гладку й рівну поверхню. 

Основні характеристики:

·  Без запаху

· Легко стискається і легко відновлює свою колишню форму

· Володіє високою еластичністю і гнучкістю

Мала вага матеріалу полегшує монтаж

· Чи не піддається впливу сонячних променів і інших атмосферних явищ

· Витримує температуру від -50 ° С до + 100 ° С

Використовуються в суднобудуванні, вагонобудуванні, приладобудуванні, машинобудуванні, для транспортування та зберігання скла, гідроізоляції стиків в будівництві, а також при спорудженні мостів в якості демпферного прокладки.

ПНТП "Олта" може виготовити ущільнювач  по ваших єкскізах.