Ущільнювачі для вентиляційних систем

Артикул: 
0028
Ціна: 
25.00 грн
Одиниці вимірювання: 
м
Строк поставки (днів): 
4
Розділ: 
Ущільнювач для Металевих конструкцій
Матеріал: 
Силікон термостійкий 280 С. Фірми Wacker
Мінімальна температура: 
-60
Максимальна температура: 
250
Опис: 

 

Силіконовий ущільнювач виготовлений з термостійкої кремнийорганической гуми.
Ущільнювач силіконовий призначений для ущільнення термообладнання, хлебопечей, сушарок, холодильних камер і інших видів обладнання харчової промишленності.

При замовленні до 20 метрів,  потрібно додати 30% до суми.
При замовленні 50 метрів ціна буде як на сайті.
ЦІНА НА САЙТІ ВКАЗАНА БЕЗ ПДВ

Силіконові ущільнювачі виробляються в різних формах для герметизації різноманітного промислового обладнання. Ущільнювачі не старіють в умовах екстремальної експлуатації, стійкий до атмосферних впливів, має високий ступінь гнучкості і абсолютно не токсичний.

Робоча температура від -50С до + 250С (+280)

Вона використовується в якості термоізоляційного матеріалу і застосовується для ущільнення стиків на обладнанні де необхідно створення вакууму або розрідження повітря, надлишкового тиску або інших умов, які важко забезпечити іншими способами.

Колір ущільнювачів підбирає замовник. Силіконові термостійкі ущільнювачі використовуються для комплектації печей, котлів, для холодильних камер і установок,дверей,вікон, і т.д.

Термостійкий ущільнювач, силіконовий ущільнювач термостійкий, термостійкий ущільнювач купити, ущільнювач для печей термостійкий, термостійкий ущільнювач для дверей печі.

Гумовий термостійкий ущільнювач, силікон ущільнювач термостійкий, ущільнювачі термостійкі дверні, ущільнювач з термостійкої гуми, термостійкий ущільнювач для варильної панелі купити.

 Термостійкі ущільнювачі для котлів , ущільнювачі термостійкі для хлібопекарських печей, ущільнювач промисловий термостійкий, ущільнювачі термостійкі профільні.

Термостійкий ущільнювач для коптильні, термостійкий ущільнювач для камінів і печей, де купити термостійкий ущільнювач, термостійкий ущільнювач України,

Термостійкі матеріали ущільнювачі, термостійкий ущільнювач для конвекційної печі, ущільнювач термостійкий для автоклавів.

Термостойкій ущільнювач силіконовий працює в середовищі водяної пари, окропу, не схильний до дії грибка, цвілі, вологи, УФ-променів.
Ущільнювач силіконовий стійкий до деформацій, вигинів, різких перепадів температур.
Робоча температура ущільнювача [-50 ... + 250гр.С].
Силіконові ущільнювачі стійкі до впливу слабких кислотно-лужних, луджених і сольових розчинів, спиртостійка, біологічно інертні.

Найменування значення
Міцність на розрив, МПа 5,4-400
Твердість по Шору А, ум.од. 60-70
Максимальна температура 250 макс
Інші властивості на вимогу замовника