ПНТП «ОЛТА»

Виробництво силіконових ущільнень тільки з якісного силікону виробництва WACKER Gmbx 

https://www.wacker.com/cms/en/wacker_group/divisions/silicones/silicones...

 

ПНТП «ОЛТА» є молодим підприємством, яке починаючи з 1994 року успішно працює на ринку хімічної промисловості України.

 З тих пір і до сьогодні ми  спеціалізуємось на  переробці термопластичних мас і гумових сумішей, як на масовому виробництві, так і на виготовленні унікальних одиничних деталей. 

У процесі виконання замовлення ми беремо на себе всю підготовку виробництва (забезпечення сировиною та необхідним обладнанням).

Продукцію нашої компанії використовують великі вітчизняні підприємства у різних галузях промисловості. На приклад такі, як ПАТ «ЗАЗ», ПАТ «Кримський Титан», ДНВП «Комунар», ПАТ «Оболонь», ПАТ «Стирол», та інші.

Досягенню значних успіхів у даній галузі та розширення асортименту послуг,що ми надаємо,сприяють висококваліфіковані працівники та  наявність широкої гами обладнання виробників фірм: «Battenfeld», «Berstorff», «Більшовик», «Кузполімермаш», «Kuasy», «Уральський машинобудівний завод» і інних. Управління технологічним процесом здійснюється за допомогою устаткування фірм «Wago» і «Moxa».

Сировина, що використовується для виробництва виробів, відповідає світовим стандартам і постачається фірмами "WACKER", «Elastogran», «Bang & Bonsomer», «Kaimann» і іншими. Під час виготовлення продукції на замовлення, підприємство в кооперації з іншими фірмами бере на себе забезпечення  необхідного, навіть нестандартного, обладнання і технологічного оснащення виробництва.

Також ПНТП "ОЛТА" веде доволі активну наукову діяльність. За час існування фірма отримала ряд патентів. До здобутків підприємства  можна віднести створення експериментальної установки з очищення суміші газів від сірководню за допомогою мембран на основі силіконового каучуку власного виробництва.

Компанія отримала багато нагород та  заохочень, її також було відзначено «Знаком Якості».

На Ваш вибір ми пропонуємо великий асортимент якісної продукції.

Ретельно ставимось до вимог клієнта та намагаємось втілити у реальність будь-яке побажання.

Основні види діяльності:

  • виробництво шумо- і віброзахисних прокладок з клейким шаром;
  • виробництво формових і неформових виробів для комплектації машин, різного устаткування і приладів в машинобудуванні з термостійких, морозостійких, кислото-лугостійких, озоностійких, маслобензостійких гум;
  • виробництво профільних виробів на основі силіконових каучуків;
  • виробництво ливарних виробів з поліуретану і термоеластопластів;
  • виробництво гумово виробів.

Обладнання

Широкий спектр приладів фірм «Battenfeld», «Berstorff», «Більшовик», «Кузполімермаш», «Kuasy», «Уральський машинобудівний завод»

Матеріали

Сировина, що використовується для отримання виробів, відповідає світовим стандартам якості і постачається фірмами «Elastogran», «Bang & Bonsomer», «Kaimann».

Дослідження

Підприємство здійснює наукову діяльність, отримано ряд патентів. Особливе досягнення - створення установки з очищення суміші газів.

Наші нагороди