Ергомат

Артикул
7007
Ціна
570.00 грн
Одиниці вимірювання
м
Строк поставки (днів)
7
Розділ
Вирубні кільця та вироби (силіконові, паронітові, поролон, та ін.)
Матеріал
Пориста гума
Опис: 

Наша підлогова підлога спроектувала таким чином, щоб запобігти дивовижній віброізоляції та більшій продуктивності у порівнянні з іншими матеріалами для контролю звуку.

Його можна встановити на дерев’яну або бетонну підлогу та під широкий асортимент оздоблення підлогів.

Підлогове покриття-це універсальний продукт, який пропонує стійкість до ковзання, має високий рівень вібропоглинання, захист підлогів.

- Простота встановлення та використання.

- Екологічно чистий та дихаючий матеріал. Має структуру з пористою основою, яка підтримує дихати підлозі. Таким чином не переглядається гриль і плівка.

- Нівелює нерівності між перекриттями бетону;

Застосування покриття: автомобіль, виробничі, складські, підсобні приміщення, заводські і транспортні цехи, майстерні, тощо.

Підлогове покриття приготування:

- нетканого матеріалу;

- спіненого поліетилену;

- паралон.

Толщина від 14мм-20мм.

Властивості підлогового покриття:

-зносостійкість.

Наше покриття підтримує інтенсивну динамічну завантаження та стійко до стирання у зоні перегляду складської та обслуговувальної техніки.
протискользячий ефект.
Підлогове покриття для підлогів має владу протидіяти ковзанню, що дозволяє зменшити травматизм та кількість небезпечних випадків, як в умовах відповідно, так і виробництві.

 Віброізоляція:

Віброізоляції у виробництві цілі досягають нереально, але відчутно знижують їх рівень за рахунок поглинання вібрацій у силах нашого підлогового покриття.

Експлуатаційні властивості:  травмобезопасность, високий рівень допустимих навантажень,  безпеку і екологічність, зручність монтажу.